SIGMA SIMPLY sprchové dvere otočné 800 mm, číre sklo GS1279F
SIGMA SIMPLY sprchové dvere otočné 800 mm, číre sklo GS1279F
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GS1279F |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | SIGMA SIMPLY |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Dveře do niky |
| Typ otevírání | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 580 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Instalační šířka od | 770 mm |
| Instalační šířka do | 810 mm |
| Vlastnosti | Rámové provedení |
| Hmotnost / ks | 28.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913977152 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Otočný |
Príslušenstvo
36,06 €
Pri platbe vopred iba 33,00 €
expedícia do 8 dní
11,29 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
skladom
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
217,72 €
Pri platbe vopred iba 203,00 €
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, 750x130x55 mm GMO13
expedícia do 8 dní214,41 €
Pri platbe vopred iba 200,00 €
Mohlo by vás zaujímať
TRINITY BLACK sprchové dvere do niky 800mm, číre sklo, pravé GT1280CR-B
expedícia do 8 dní465,05 €
Pri platbe vopred iba 430,00 €
TRINITY CHROME sprchové dvere do niky 1100mm, matné sklo, pravé GT1211MR-CH
expedícia do 8 dní519,23 €
Pri platbe vopred iba 480,00 €
TRINITY CHROME sprchové dvere do niky 1100mm, matné sklo, ľavé GT1211ML-CH
expedícia do 8 dní519,23 €
Pri platbe vopred iba 480,00 €


