SIGMA SIMPLY sprchové dvere otočné, 800mm, sklo Brick GS3888F
SIGMA SIMPLY sprchové dvere otočné, 800mm, sklo Brick GS3888F
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GS3888F |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | SIGMA SIMPLY |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Dveře do niky |
| Typ otevírání | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 580 mm |
| Typ výplně | Brick sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Instalační šířka od | 770 mm |
| Instalační šířka do | 810 mm |
| Vlastnosti | Rámové provedení |
| Hmotnost / ks | 19.1100 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913977176 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | brick |
| Systém otvárania | Otočný |
Príslušenstvo
32,42 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
expedícia do 8 dní
3,60 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
skladom
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, 750x130x55 mm GMO13
expedícia do 8 dní214,41 €
Pri platbe vopred iba 200,00 €
217,72 €
Pri platbe vopred iba 203,00 €
Mohlo by vás zaujímať
TRINITY CHROME sprchové dvere do niky 900mm, číre sklo, ľavé GT1290CL-CH
expedícia do 8 dní465,05 €
Pri platbe vopred iba 430,00 €
TRINITY BLACK sprchové dvere do niky 1200mm, matné sklo, pravé GT1212MR-B
expedícia do 8 dní544,94 €
Pri platbe vopred iba 503,00 €
TRINITY GOLD MATT sprchové dvere do niky 1100mm, matné sklo, ľavé GT1211ML-G
expedícia do 8 dní547,03 €
Pri platbe vopred iba 505,00 €


