SIGMA SIMPLY sprchové dvere otočné 900 mm, číre sklo GS1296F
SIGMA SIMPLY sprchové dvere otočné 900 mm, číre sklo GS1296F
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GS1296F |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | SIGMA SIMPLY |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Dveře do niky |
| Typ otevírání | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 680 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Instalační šířka od | 870 mm |
| Instalační šířka do | 910 mm |
| Vlastnosti | Rámové provedení |
| Hmotnost / ks | 29.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913977169 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Otočný |
Príslušenstvo
32,42 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
expedícia do 8 dní
3,60 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
skladom
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
TRINITY BLACK sprchové dvere do niky 1200mm, číre sklo, pravé GT1212CR-B
expedícia do 8 dní510,20 €
Pri platbe vopred iba 471,00 €
TRINITY CHROME sprchové dvere do niky 1000mm, číre sklo, pravé GT1210CR-CH
expedícia do 8 dní475,47 €
Pri platbe vopred iba 439,00 €
547,03 €
Pri platbe vopred iba 505,00 €


