SIGMA SIMPLY sprchové dvere posuvné 1000 mm, číre sklo GS1110
SIGMA SIMPLY sprchové dvere posuvné 1000 mm, číre sklo GS1110
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GS1110 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | SIGMA SIMPLY |
| Šírka | 1000 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Dvere do niky |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 400 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Inštalačná šírka od | 970 mm |
| Inštalačná šírka do | 1010 mm |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 37.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913879715 |
| Taric | 76109090 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Posuvné |
Príslušenstvo
24,12 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
SIGMA SIMPLY bočná stena 700 mm, číre sklo GS3170
expedícia do 8 dní158,25 €
Pri platbe vopred iba 148,00 €
SIGMA SIMPLY bočná stena 800 mm, číre sklo GS3180
expedícia do 8 dní171,46 €
Pri platbe vopred iba 160,00 €
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, k stene, 950x112x55mm GMO25
expedícia do 8 dní237,54 €
Pri platbe vopred iba 222,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ZEN keramické umývadlo nábytkové 60x45cm, biela 3060
expedícia do 8 dní104,45 €
Pri platbe vopred iba 99,00 €
83,65 €


