SIGMA SIMPLY sprchové dvere posuvné 1200 mm, číre sklo GS1112
SIGMA SIMPLY sprchové dvere posuvné 1200 mm, číre sklo GS1112
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GS1112 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | SIGMA SIMPLY |
| Šírka | 1200 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Dvere do niky |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 485 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Inštalačná šírka od | 1170 mm |
| Inštalačná šírka do | 1210 mm |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 41.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913879739 |
| Taric | 76109090 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Posuvné |
Príslušenstvo
243,69 €
Pri platbe vopred iba 226,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
SIGMA SIMPLY bočná stena 800 mm, číre sklo GS3180
expedícia do 8 dní171,46 €
Pri platbe vopred iba 160,00 €
SIGMA SIMPLY bočná stena 700 mm, číre sklo GS3170
expedícia do 8 dní158,25 €
Pri platbe vopred iba 148,00 €
Mohlo by vás zaujímať
TRINITY BLACK sprchové dvere do niky 1200mm, matné sklo, ľavé GT1212ML-B
expedícia do 8 dní544,94 €
Pri platbe vopred iba 503,00 €
TRINITY GOLD MATT sprchové dvere do niky 1200mm, číre sklo, ľavé GT1212CL-G
expedícia do 8 dní526,18 €
Pri platbe vopred iba 486,00 €
SIGMA SIMPLY sprchové dvere posuvné 1200 mm, sklo Brick GS4212
expedícia do 8 dní339,96 €
Pri platbe vopred iba 317,00 €


