SIGMA SIMPLY štvorcový sprchovací kút 1000x1000mm L/P variant, Brick sklo GS4210GS4310
SIGMA SIMPLY štvorcový sprchovací kút 1000x1000mm L/P variant, Brick sklo GS4210GS4310
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GS4210GS4310 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | SIGMA SIMPLY |
| Rozmer | 100x100 cm |
| Šírka | 1000 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 1000 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Štvorcové zásteny |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 400 mm |
| Typ výplne | BRICK sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 71.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913913334 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | brick |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Posuvné |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
TRINITY CHROME štvorcový sprchovací kút 1000x1000mm, matné sklo, pravé GT5610-10MR-CH
expedícia do 8 dní735,61 €
Pri platbe vopred iba 680,00 €
TRINITY BLACK štvorcový sprchovací kút 1000x1000mm, rohový vstup, číre sklo GT2210-10C-B
expedícia do 8 dní904,06 €
Pri platbe vopred iba 835,00 €


