SIGMA SIMPLY štvorcový sprchovací kút 1000x1000mm L/P variant, číre sklo GS1110GS3110
SIGMA SIMPLY štvorcový sprchovací kút 1000x1000mm L/P variant, číre sklo GS1110GS3110
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GS1110GS3110 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | SIGMA SIMPLY |
| Rozmer | 100x100 cm |
| Šírka | 1000 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 1000 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Štvorcové zásteny |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 400 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 72.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913913327 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Posuvné |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
TRINITY GOLD MATT štvorcový sprchovací kút 1000x1000mm, číre sklo, ľavé GT5610-10CL-G
expedícia do 8 dní709,92 €
Pri platbe vopred iba 656,00 €
SIGMA SIMPLY štvorcový sprchovací kút 1000x1000mm L/P variant, Brick sklo GS4210GS4310
expedícia do 8 dní537,65 €
Pri platbe vopred iba 497,00 €
DRAGON BLACK sprchové posuvné dvere rohový vstup 1000 mm, číre sklo GD4210B 55539
expedícia do 8 dní429,15 €
Pri platbe vopred iba 401,00 €


