SIGMA SIMPLY štvorcový sprchovací kút pivot dvere 800x800mm L/P variant, Brick sklo
SIGMA SIMPLY štvorcový sprchovací kút pivot dvere 800x800mm L/P variant, Brick sklo
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GS3888GS4380 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
ANIMÁCIE

Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | SIGMA SIMPLY |
| Rozmer | 80x80 cm |
| Šírka | 800 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 800 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Štvorcové zásteny |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 580 mm |
| Typ výplne | BRICK sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 56.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913912924 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | brick |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Křídlové |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Mist vaňová zástena pravá, 2 krídla, 130 x 150 cm, priehľadná, čierna - 8A9-130-002-70-00-P
expedícia do 10 dní221,06 €
Mexen Mist vaňová zástena 2-krídla ľavá 140 x 150 cm, čierny rám, čierna - 8A9-140-002-70-70-L
expedícia do 10 dní241,67 €
Vaňová zástena Mexen Mist 2-krídla ľavá 140 x 150 cm, priehľadná, zlatá - 8A9-140-002-50-00-L
expedícia do 10 dní235,78 €


