SIGMA SIMPLY štvorcový sprchovací kút pivot dvere 800x800mm L/P variant, číre sklo
SIGMA SIMPLY štvorcový sprchovací kút pivot dvere 800x800mm L/P variant, číre sklo
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GS1279GS3180 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
ANIMÁCIE

Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | SIGMA SIMPLY |
| Rozmer | 80x80 cm |
| Šírka | 800 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 800 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Štvorcové zásteny |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 580 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 56.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913912825 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Křídlové |
Príslušenstvo
230,91 €
Pri platbe vopred iba 219,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
TURSI podomietková sprchová batéria, 1 výstup, čierna mat TI041B
expedícia do 8 dní124,17 €
Pri platbe vopred iba 118,00 €
NIL Batéria sprchová/vaňová vstavaná s ker.prep.-3cestná zlatá ružová - lesklá NL287.3ZRL
na objednávku264,76 €
188,69 €


