SIGMA SIMPLY štvorcový sprchovací kút pivot dvere 900x900mm L/P variant, číre sklo
SIGMA SIMPLY štvorcový sprchovací kút pivot dvere 900x900mm L/P variant, číre sklo
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GS1296GS3190 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
ANIMÁCIE

Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | SIGMA SIMPLY |
| Rozmer | 90x90 cm |
| Šírka | 900 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 900 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Štvorcové zásteny |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 680 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 60.5000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913912832 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Křídlové |
Príslušenstvo
230,91 €
Pri platbe vopred iba 219,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
TRINITY CHROME štvorcový sprchovací kút 900x900mm, číre sklo, pravé GT5690-90CR-CH
expedícia do 8 dní652,26 €
Pri platbe vopred iba 603,00 €
TRINITY GOLD MATT štvorcový sprchovací kút 900x900mm, matné sklo, ľavé GT5690-90ML-G
expedícia do 8 dní742,56 €
Pri platbe vopred iba 686,00 €
LORO štvorcový sprchovací kút 900x900 mm, rohový vstup
expedícia do 8 dní624,47 €
Pri platbe vopred iba 577,00 €


