SIGMA SIMPLY štvrťkruhová sprchová zástena 800x800 mm, R550, číre sklo GS5580
SIGMA SIMPLY štvrťkruhová sprchová zástena 800x800 mm, R550, číre sklo GS5580
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GS5580 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | SIGMA SIMPLY |
| Rozmer | 80x80 cm |
| Šírka | 800 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 800 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Štvrťkruhové zásteny |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Šírka vstupu | 400 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Rádius | R550 |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 54.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913879661 |
| Taric | 76109090 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Posuvné |
Doporučujeme přikoupit
232,75 €
Pri platbe vopred iba 216,00 €
Mohlo by vás zaujímať
251,50 €
Oceľový radiátor Mexen Flat CF11 500x1800, boč. príp., 1228 W, antracit W411F-050-180-66
na objednávku317,70 €


