SIGMA SIMPLY štvrťkruhová sprchová zástena 800x800 mm, R550, sklo Brick GS6580
SIGMA SIMPLY štvrťkruhová sprchová zástena 800x800 mm, R550, sklo Brick GS6580
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GS6580 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | SIGMA SIMPLY |
| Rozmer | 80x80 cm |
| Šírka | 800 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 800 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Štvrťkruhové zásteny |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Šírka vstupu | 400 mm |
| Typ výplne | BRICK sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Rádius | R550 |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 54.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913879869 |
| Taric | 76109090 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | dekorované |
| Systém otvárania | Posuvné |
Doporučujeme přikoupit
232,75 €
Pri platbe vopred iba 216,00 €
FLEXIA vanička z liateho mramoru štvrťkruh, s možnosťou úpravy rozmeru, 80x80x3cm, R550
expedícia do 8 dní300,51 €
Pri platbe vopred iba 278,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Posuvný sprchovací kút Mexen Exo 130 x 70 cm, priehľadný, čierny - 8151-130-070-70-00
expedícia do 10 dní338,67 €
Mexen Velar vysúvací sprchovací kút 130x70, transp., brúsené zlato 871-130-070-01-55
expedícia do 10 dní504,46 €
Mexen Velar posuvný sprchovací kút 130 x 70 cm, matná, čierna - 871-130-070-31-70
expedícia do 10 dní474,14 €


