SILENTIS 15 kúpeľňový ventilátor axiálny, 25W, potrubie 150mm, biela 01090000
SILENTIS 15 kúpeľňový ventilátor axiálny, 25W, potrubie 150mm, biela 01090000
| Výrobca: | Výrobca: CATA |
| Kód: | Kód: UBC-01090000 |
Dostupnosť:
na objednávku
Kúpeľňový axiálny ventilátor
- Čelný panel v bielej farbe
- Spúšťa sa samostatným vypínačom alebo vypínačom ovládajúcim osvetlenie
- Počet otáčok/min: 2100
- Max. tlak: 78 Pa
- Max. dĺžka odťahu: 8 m
Vlastnosti
| Značka | CATA |
|---|---|
| Séria | SILENTIS VENTILÁTOR |
| Rozmer | 190x190x112 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Plast |
| Priemer potrubia | 150 mm |
| Príkon | 25.00 W |
| Výkon | 320.00 m3/hod |
| Hluk | 43.00 dB |
| Stupeň krytia | IPx4 |
| Napätie | 230 V |
| Hmotnosť / ks | 0.9920 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8422248017015 |
| Taric | 84145100 |
| Záruka | 2 roky |
| Odtieň drezu | bílá |
Mohlo by vás zaujímať
Čelo Mexen Orio pre korpus kúpeľňovej skrinky 40 x 43,5 cm, biely lesk - 91A10-0400-470-1-00
expedícia do 10 dní36,94 €
Mexen Orio kúpeľňová skrinka pod umývadlo 30 cm, 1 dvierka, matná čierna - 91A11-03047-1-BF71
expedícia do 10 dní141,35 €
Čelo Mexen Orio pre korpus kúpeľňovej skrinky 35 x 43,5 cm, matný grafit - 91A11-0350-470-1-66
expedícia do 10 dní35,34 €

