SILI stojanková drezová batéria, silikónové ramienko, strieborná/chróm SR414
SILI stojanková drezová batéria, silikónové ramienko, strieborná/chróm SR414
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SR414 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Výška | 475 mm |
| Hĺbka | 265 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Výbava | Flexibilné ramienko |
| Prietok (3 bar) | 9.920 l/min |
| Hmotnosť / ks | 2.4700 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913852084 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
Podobný tovar
MAYA stojánková drezová batéria so sprškou, chróm MA780
expedícia do 8 dní127,72 €
Pri platbe vopred iba 121,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Sprchový systém Grohe Vitalio Joy na stenu s pákovou batériou chróm 27684001
expedícia do 4 dní416,86 €


