SILVANA vykurovacie teleso 500x972mm, čierna mat
SILVANA vykurovacie teleso 500x972mm, čierna mat
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-IR164B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SILVANA |
| Rozměr | 500x972 mm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 972 mm |
| Objem | 3.90 l |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar E |
| Doporučená el. topná tyč | 400 W |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění, Elektrické vytápění, Kombinované vytápění |
| Umístění připojení 50 mm | Nesymetrické (na bok) |
| Rozteč připojení | 50 mm |
| Výkon | 395 W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 5 bar |
| Hmotnost / ks | 19.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913117978 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba radiátora | černá |
| Prípojovací rozstup 50mm | ano |
Doporučujeme přikoupit
Krycia rozeta obdĺžniková na pripojenie TWIN, čierna mat CP7135B
expedícia do 8 dní67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
MOA vykurovacia tyč s termostatom a bluetooth, 400 W, čierna MOA-B-400
expedícia do 8 dní141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €
CUBE pripojovacia sada ventilov ručná rohová, čierna mat CP4510BS
expedícia do 8 dní255,82 €
Pri platbe vopred iba 243,00 €
Mohlo by vás zaujímať
402,86 €
Pri platbe vopred iba 373,00 €
154,65 €
Pri platbe vopred iba 139,00 €

