SILVANA vykurovacie teleso 600x1500 mm, pieskovec IR159S
SILVANA vykurovacie teleso 600x1500 mm, pieskovec IR159S
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-IR159S |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SILVANA |
| Rozměr | 600x1500 mm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 1500 mm |
| Objem | 6.40 l |
| Barva | Béžová |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar E |
| Instalace | Otočné o 180° |
| Doporučená el. topná tyč | 700 W |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění, Elektrické vytápění, Kombinované vytápění |
| Rozteč připojení 50 mm | Nesymetrické (na bok) |
| Rozteč připojení | 50 mm |
| Výkon | 771 W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Hmotnost / ks | 22.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913969294 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba radiátora | béžová |
| Prípojovací rozstup 50mm | ano |
Doporučujeme přikoupit
LIKIDO nemrznúca teplonosná zmes do vykurovacích telies, 2 l LIKIDO
expedícia do 8 dní37,74 €
Pri platbe vopred iba 36,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ZIG vykurovacie teleso 500x1572 mm, 582 W, biela ZG516
expedícia do 8 dní319,85 €
Pri platbe vopred iba 303,00 €
SILVANA vykurovacie teleso 600x1500 mm, verde mat IR156V
expedícia do 8 dní426,59 €
Pri platbe vopred iba 405,00 €
319,85 €
Pri platbe vopred iba 303,00 €


