SILVANA vykurovacie teleso 600x1500mm, moca metalíza IR159
SILVANA vykurovacie teleso 600x1500mm, moca metalíza IR159
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-IR159 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SILVANA |
| Rozmer | 600x1500 mm |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 1500 mm |
| Objem | 6.40 l |
| Farba | Moca metalíza |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Tvar E |
| Inštalácia | Otočné o 180° |
| Odporúčaná el. vykurovacia tyč | 700 W |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie, Ústredné vykurovanie, Kombinované vykurovanie |
| Rozteč pripojenia 50 mm | Nesymetrické (na bok) |
| Rozteč pripojenia | 50 mm |
| Výkon | 771 W |
| Teplotný spád | 75/65/20 °C |
| Hmotnosť / ks | 22.6000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913865121 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
Príslušenstvo
7,65 €
Pri platbe vopred iba 7,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Magnetický háčik na vykurovacie teleso (104106182) XJ228
expedícia do 8 dní26,86 €
Pri platbe vopred iba 25,00 €
KTX vykurovacia tyč s termostatom, 600 W, chróm KTX-C-600
expedícia do 8 dní120,61 €
Pri platbe vopred iba 114,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ZIG vykurovacie teleso 500x1334 mm, 490 W, biela ZG513
expedícia do 8 dní270,03 €
Pri platbe vopred iba 256,00 €
METRO vykurovacie teleso 600x1530 mm, chróm 0411-02
expedícia do 8 dní423,03 €
Pri platbe vopred iba 401,00 €
METRO vykurovacie teleso 600x1510 mm, biela IR420T
na objednávku213,12 €
Pri platbe vopred iba 202,00 €


