SIMPLE LINE odpadkový kôš obdĺžnikový 5l, čierna mat GAQ005B
SIMPLE LINE odpadkový kôš obdĺžnikový 5l, čierna mat GAQ005B
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-GAQ005B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | SIMPLE LINE |
| Rozměr | 140x300x367 mm |
| Šířka | 140 mm |
| Výška | 300 mm |
| Hloubka | 367 mm |
| Objem | 5.00 l |
| Barva | Černá |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Koš do 6 litrů |
| Instalace | Na postavení |
| Výbava | Pedálové koše, Vnitřní nádoba |
| Hmotnost / ks | 1.3120 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913997402 |
| Taric | 73239300 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba doplnku | černá |
Príslušenstvo
3,16 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
Drážkovaná predná strana Mexen Rivel pre korpus kúpeľňové skrinky 35 x 160 cm, dub - 91A21-1600-300-1-81
expedícia do 10 dní101,81 €
Aira, kúpeľňová skrinka s keramickým umývadlom 810x548x465 mm, spodná, dub Kronberg CN721
na objednávku562,00 €
Pri platbe vopred iba 498,00 €

