SIMPLE LINE odpadkový kôš okrúhly 12l, leštený nerez 27112
SIMPLE LINE odpadkový kôš okrúhly 12l, leštený nerez 27112
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-27112 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | SIMPLE LINE |
| Rozmer | 250x395x330 mm |
| Priemer zátky | 250 mm |
| Šírka | 250 mm |
| Výška | 395 mm |
| Hĺbka | 330 mm |
| Farba | Leštená nerez |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Kôš 12 litrov |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Výbava | Pedálový kôš, Vnitřní nádoba |
| Hmotnosť / ks | 2.4000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913865336 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | nerez |
Podobný tovar
SIMPLE LINE odpadkový kôš okrúhly 20l, leštený nerez 27120
expedícia do 8 dní26,64 €
Pri platbe vopred iba 25,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Sprchovací kút Mexen Mist-H L Duo s pravými pántami 95 x 105 cm, priehľadný, zlatý - 8A5L-095L-105P-50-00
expedícia do 10 dní556,59 €
Mexen Mist-F Duo skladací sprchovací kút pravý 95 x 105 cm, priehľadný, čierny - 8A6-095L-105P-70-00
expedícia do 10 dní521,25 €


