SIMPLE LINE odpadkový kôš okrúhly 5l, leštený nerez 27105
SIMPLE LINE odpadkový kôš okrúhly 5l, leštený nerez 27105
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-27105 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | SIMPLE LINE |
| Rozmer | 210x280x285 mm |
| Priemer zátky | 210 mm |
| Šírka | 210 mm |
| Výška | 280 mm |
| Hĺbka | 285 mm |
| Farba | Leštená nerez |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Kôš 5 litrov |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Výbava | Pedálový kôš, Vnitřní nádoba |
| Hmotnosť / ks | 1.0850 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913271052 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | nerez |
Podobný tovar
Odpadkový kôš závesný 3l, leštená nerez (125115051) XP018
expedícia do 8 dní27,22 €
Pri platbe vopred iba 26,00 €
Odpadkový kôš závesný 3l, brúsená nerez (125115055) XP017
expedícia do 8 dní27,22 €
Pri platbe vopred iba 26,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Kioto-F Sprchová zástena s rámom 85 x 80 cm, 8 mm priehľadná, kartáčované zlato - 800-085-202-04-55-080
expedícia do 10 dní480,02 €
Mexen Kioto-F Sprchová zástena s rámom 85 x 80 cm, 8 mm priehľadná, čierna - 800-085-202-04-70-080
expedícia do 10 dní456,47 €
Mexen Kioto Sprchová zástena 85 x 70 cm, priehľadná, chróm - 800-085-202-01-00-070
expedícia do 10 dní347,49 €


