SITIA dvojumývadlová skrinka 116x50x44, 1cm, 4xzásuvka, dub strieborný SI120-1111
SITIA dvojumývadlová skrinka 116x50x44, 1cm, 4xzásuvka, dub strieborný SI120-1111
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SI120-1111 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SITIA |
| Rozmer | 116x50x44,1 cm |
| Šírka | 1160 mm |
| Výška | 500 mm |
| Hĺbka | 441 mm |
| Farba | Šedá |
| Dekor | Dub strieborný |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Typ umývadla | Dvojumývadlo |
| Výbava | Automatické dovretie |
| Součást balení | Bez umývadla |
| EAN | 8590913936944 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | šedá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
349,38 €
Pri platbe vopred iba 331,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
207,43 €
Pri platbe vopred iba 197,00 €
SITIA úchytka pre SI120, ľavá, biela mat SA120WL
expedícia do 8 dní8,18 €
Pri platbe vopred iba 8,00 €
BELLA držiak uterákov na bok skrinky 250mm, čierna mat FA115NE
expedícia do 8 dní41,09 €
Pri platbe vopred iba 39,00 €
Mohlo by vás zaujímať
640,06 €
Pri platbe vopred iba 607,00 €
FILENA dvojumývadlová skrinka 118x51, 5x43cm, biela mat FID1212W
expedícia do 8 dní782,37 €
Pri platbe vopred iba 742,00 €
1 556,92 €
Pri platbe vopred iba 1 477,00 €


