SITIA skrinka vysoká 35x172x32cm, 2x dvierka, ľavá/pravá, borovica rustik SI230-1616
SITIA skrinka vysoká 35x172x32cm, 2x dvierka, ľavá/pravá, borovica rustik SI230-1616
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SI230-1616 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SITIA |
| Rozmer | 35x172x32 cm |
| Šírka | 350 mm |
| Výška | 1720 mm |
| Hĺbka | 320 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Borovica rustik |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Dvierka |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Výbava | Spomaľovacie pánty |
| EAN | 8590913936999 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Typ zatvárania | dvířka |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | 301 - 400 mm |
| Šírka | DO 400 MM |
| Výška | VÍCE JAK 150 CM |
Príslušenstvo
34,60 €
Pri platbe vopred iba 32,00 €
expedícia do 8 dní
3,60 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
skladom
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
RETRO skrinka vysoká 40x170x36cm, starobiela, ľavá 1666
na objednávku1 074,11 €
Pri platbe vopred iba 1 019,00 €
648,23 €
Pri platbe vopred iba 615,00 €
MEDIENA skrinka vysoká 35x140x30cm, 2x dvierka, ľavá/pravá, biela mat/biela mat MD350
expedícia do 8 dní497,74 €
Pri platbe vopred iba 472,00 €


