SITIA umývadlová skrinka 75,6x50x43,4cm, 2xzásuvka, borovica rustik SI080-1616
SITIA umývadlová skrinka 75,6x50x43,4cm, 2xzásuvka, borovica rustik SI080-1616
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SI080-1616 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SITIA |
| Rozmer | 75,6x50x44,1 cm |
| Šírka | 756 mm |
| Výška | 500 mm |
| Hĺbka | 441 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Borovica rustik |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Výbava | Automatické dovretie |
| Součást balení | Bez umývadla |
| EAN | 8590913936876 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
125,24 €
Pri platbe vopred iba 119,00 €
SITIA skrinka vysoká 35x172x32cm, 2x dvierka, ľavá/pravá, borovica rustik SI230-1616
expedícia do 8 dní392,07 €
Pri platbe vopred iba 372,00 €
LINDO "U" organizér 372x36x323mm, plast, antracit LD001
expedícia do 8 dní21,00 €
Pri platbe vopred iba 20,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Elektrická vykurovacia tyč bez termostatu, krútený kábel, 200 W LT90200K
expedícia do 8 dní40,02 €
Pri platbe vopred iba 38,00 €
Aqualine Elektrická vykurovacia tyč bez termostatu, krútený kábel/čierna, 500 W LT90500B
expedícia do 8 dní52,99 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €


