SITIA umývadlová skrinka 75,6x50x43,4cm, 2xzásuvka, dub strieborný SI080-1111
SITIA umývadlová skrinka 75,6x50x43,4cm, 2xzásuvka, dub strieborný SI080-1111
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SI080-1111 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SITIA |
| Rozmer | 75,6x50x44,1 cm |
| Šírka | 756 mm |
| Výška | 500 mm |
| Hĺbka | 441 mm |
| Farba | Šedá |
| Dekor | Dub strieborný |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Výbava | Automatické dovretie |
| Součást balení | Bez umývadla |
| EAN | 8590913936869 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | šedá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
SITIA skrinka vysoká 35x172x32cm, 2x dvierka, ľavá/pravá, dub strieborný SI230-1111
expedícia do 8 dní392,07 €
Pri platbe vopred iba 372,00 €
Mohlo by vás zaujímať
MITRA umývadlová skrinka 74,5x55x45,2 cm, antracit MT072
na objednávku337,64 €
Pri platbe vopred iba 320,00 €
605,14 €
Pri platbe vopred iba 565,00 €


