SKA držiak toaletného papiera s poličkou 15x8x10cm, čierna mat/dub SKA421
SKA držiak toaletného papiera s poličkou 15x8x10cm, čierna mat/dub SKA421
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SKA421 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Materiál: lakovaná oceľ, masív dub
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SKA Industrial |
| Rozmer | 150x85x100 mm |
| Šírka | 150 mm |
| Výška | 85 mm |
| Hĺbka | 100 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držiak toal. papiera |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.4200 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913899614 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | černá |
Príslušenstvo
224,02 €
Pri platbe vopred iba 208,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
INSIA držiak toaletného papiera bez krytu, chróm IS017
expedícia do 8 dní21,00 €
Pri platbe vopred iba 20,00 €
28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
65,46 €
Pri platbe vopred iba 62,00 €


