SKA nástenný sušiak uterákov 450x1150x100mm, biela mat SKA511
SKA nástenný sušiak uterákov 450x1150x100mm, biela mat SKA511
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SKA511 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Součástí balení jsou kotevní šrouby do zdi.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SKA |
| Rozměr | 450x1154x100 mm |
| Šířka | 450 mm |
| Výška | 1154 mm |
| Hloubka | 100 mm |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držák ručníků: víceramenný |
| Instalace | Nástěnná |
| Hmotnost / ks | 5.9550 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913854705 |
| Taric | 73269098 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba doplnku | bílá |
Podobný tovar
Mohlo by vás zaujímať
X-ROUND E dvojitý držiak na uteráky 655mm, chróm (104104052) XR423
expedícia do 8 dní40,57 €
Pri platbe vopred iba 38,00 €
FLORI držiak uterákov otvorený, čierna mat RF006/15
expedícia do 8 dní49,46 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €


