SKA nástenný sušiak uterákov 450x1150x100mm, čierna mat SKA501
SKA nástenný sušiak uterákov 450x1150x100mm, čierna mat SKA501
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SKA501 |
Dostupnosť:
skladom
- Součástí balení jsou kotevní šrouby do zdi
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SKA |
| Rozměr | 450x1154x100 mm |
| Šířka | 450 mm |
| Výška | 1154 mm |
| Hloubka | 100 mm |
| Barva | Černá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držák ručníků: víceramenný |
| Instalace | Nástěnná |
| Hmotnost / ks | 5.9750 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913854682 |
| Taric | 73269098 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba doplnku | černá |
Podobný tovar
SLICE sušiak osušky, 520x790mm, čierna mat SN883
expedícia do 8 dní177,54 €
Pri platbe vopred iba 168,00 €
SHICK nástenný držiak uterákov 500x1344 mm, okrúhly, čierna mat SH500B
expedícia do 8 dní188,20 €
Pri platbe vopred iba 179,00 €
Mohlo by vás zaujímať
92,15 €
Pri platbe vopred iba 87,00 €
LARISSA držiak uterákov 300mm, čierna / zlato mat WS009BG 59056
expedícia do 8 dní74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
X-ROUND BLACK polička na uteráky s hrazdou 500mm, čierna XR421B
expedícia do 8 dní120,61 €
Pri platbe vopred iba 114,00 €


