SKA polička na uteráky s hrazdou 600x250mm, biela mat SKA385W
SKA polička na uteráky s hrazdou 600x250mm, biela mat SKA385W
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SKA385W |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SKA |
| Rozměr | 600x110x250 mm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 110 mm |
| Hloubka | 250 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | MDF/lamino, Ocel |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držák ručníků: s policí |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 2.8000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913960116 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba doplnku | bílá |
Mohlo by vás zaujímať
38,38 €
Pri platbe vopred iba 35,00 €
ABELINE polica + 2 poháre, 500mm, rockstone, biela mat AE502-0101-01
expedícia do 8 dní107,33 €
Pri platbe vopred iba 99,00 €
X-ROUND E sklenená polička, 600x130mm, chróm (104102042) XR609
expedícia do 8 dní33,80 €
Pri platbe vopred iba 32,00 €


