SKA stolička 300x410x300mm (SKA401), čierna mat/dub SKA190
SKA stolička 300x410x300mm (SKA401), čierna mat/dub SKA190
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SKA190 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Stolička na postavenie
- materiál konštrukcia: lakovaná oceľ, sedák: masív dub
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SKA Industrial |
| Rozmer | 310x412x310 mm |
| Šírka | 310 mm |
| Výška | 412 mm |
| Hĺbka | 310 mm |
| Farba | Čierna |
| Dekor | Drevo |
| Materiál | Masiv drevo, Oceľ |
| Tvar | Hranaté |
| Údržba | Podľa odporúčaní |
| Hmotnosť / ks | 4.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913883798 |
| Taric | 73269098 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | černá |
Doporučujeme přikoupit
238,02 €
Pri platbe vopred iba 226,00 €
SKA držiak toaletného papiera s poličkou 15x8x10cm, čierna mat/dub SKA421
expedícia do 8 dní56,57 €
Pri platbe vopred iba 54,00 €
Mohlo by vás zaujímať
177,54 €
Pri platbe vopred iba 168,00 €


