SKARA umývadlová skrinka 70x50x45cm, čierna mat/dub collingwood CG005-1919
SKARA umývadlová skrinka 70x50x45cm, čierna mat/dub collingwood CG005-1919
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CG005-1919 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Otvor pro baterii/výpust lze vyvrtat v místě instalace nebo dle výkresu ve výrobě.
- 1x zásuvka
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SKARA |
| Rozměr | 70x50x45 cm |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 500 mm |
| Hloubka | 450 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub Collingwood |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Hliník, MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 19.0000 kg |
| EAN | 8590913944222 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | hnědá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
21,06 €
Pri platbe vopred iba 20,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
SKARA doska Rockstone 71,2x12x46cm, biela mat CG025-0101
na objednávku195,32 €
Pri platbe vopred iba 185,00 €
MURALES nábytkový sifón šetriaci miesto, 1"1/4, odpad 32mm, biela 151.032.0
expedícia do 8 dní21,06 €
Pri platbe vopred iba 20,00 €
LINDO bočný organizér, sada 2ks, 114x36x323mm, plast, antracit LD002
expedícia do 8 dní22,05 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
Mohlo by vás zaujímať
FILENA umývadlová skrinka 67x51, 5x43cm, čierna mat strip FID1270BS
expedícia do 8 dní522,64 €
Pri platbe vopred iba 496,00 €
426,59 €
Pri platbe vopred iba 405,00 €
EZARA umývadlová skrinka 69,8x52x46cm, biela lesk EZ701-3030
expedícia do 8 dní366,11 €
Pri platbe vopred iba 347,00 €


