SKIN dávkovač tekutého mydla 500ml, ABS, čierna A91223BM
SKIN dávkovač tekutého mydla 500ml, ABS, čierna A91223BM
| Výrobca: | Výrobca: MARPLAST |
| Kód: | Kód: UBC-A91223BM |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Okénko pro kontrolu objemu mýdla
Vlastnosti
| Značka | MARPLAST |
|---|---|
| Série | SKIN |
| Rozměr | 124x232x114 mm |
| Šířka | 124 mm |
| Výška | 232 mm |
| Hloubka | 114 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Dávkovač mýdla |
| Instalace | Vrtání |
| Objem dávkovače | 500 ml |
| Hmotnost / ks | 0.4810 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8020090111914 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba doplnku | černá |
Príslušenstvo
4,59 €
Pri platbe vopred iba 4,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
4,59 €
Pri platbe vopred iba 4,00 €
Mohlo by vás zaujímať
SHOWER SMALL dávkovač tekutého mydla 170ml, biela A94501 58230
expedícia do 8 dní27,75 €
Pri platbe vopred iba 26,00 €
MARPLAST dávkovač tekutého mydla 1200ml, biela A54201SP
expedícia do 8 dní33,44 €
Pri platbe vopred iba 32,00 €
SHOWER SMALL dvojitý dávkovač tekutého mydla, 2x170ml, biela A94601 58282
expedícia do 8 dní49,10 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €

