SKIN zásobník na toaletný papier do priemeru 24cm, ABS, biela A90701
SKIN zásobník na toaletný papier do priemeru 24cm, ABS, biela A90701
| Výrobca: | Výrobca: MARPLAST |
| Kód: | Kód: UBC-A90701 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Průměr trnu pro toaletní papír: 43 nebo 73 mm
Vlastnosti
| Značka | MARPLAST |
|---|---|
| Série | SKIN |
| Rozměr | 277x296x135 mm |
| Šířka | 277 mm |
| Výška | 296 mm |
| Hloubka | 135 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držák toaletního papíru |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.9020 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8020090088346 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba doplnku | bílá |
Príslušenstvo
35,26 €
Pri platbe vopred iba 34,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Aqualine JUMBO soft dvojvrstvový toaletný papier, dĺžka 125m, dutinka 75mm 212A125-75K
expedícia do 8 dní35,26 €
Pri platbe vopred iba 34,00 €
Mohlo by vás zaujímať
53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
SKIN zásobník na toaletný papier max. ? 24cm, ABS, čierna mat A90723BM
expedícia do 8 dní42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
SKIN zásobník na papierové uteráky, 32x41x14cm, ABS, biela A90301
expedícia do 8 dní42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €


