Sklenená polica 1000mm, chróm/číre sklo
Sklenená polica 1000mm, chróm/číre sklo
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-23486-01 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 1000x8x100 mm |
| Délka | 1000 mm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 8 mm |
| Hloubka | 100 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz, Sklo |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Polička |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 1.3100 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913956232 |
.
| Farba doplnku | chrom |
Mohlo by vás zaujímať
ABELINE polica rockstone 1000mm, 2x otvor, biela mat AB102-0101
expedícia do 8 dní106,38 €
Pri platbe vopred iba 101,00 €
X-ROUND sklenená polica 500mm, chróm/číre sklo XR009-14
expedícia do 8 dní38,90 €
Pri platbe vopred iba 36,00 €

