Sklenená polica 1000mm, čierna/číre sklo
Sklenená polica 1000mm, čierna/číre sklo
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-23486-02 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 1000x8x100 mm |
| Délka | 1000 mm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 8 mm |
| Hloubka | 100 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Mosaz, Sklo |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Polička |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 1.3100 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913956362 |
.
| Farba doplnku | černá |
Príslušenstvo
11,29 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
skladom
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Vega obdĺžniková vaňa 170 x 70 cm s plášťom a 1 krídlovou zástenou 80 cm, čierny vzor - 550117070X9308017077
expedícia do 10 dní363,48 €

