Sklenená polica 200mm, chróm/číre sklo MY009-11
Sklenená polica 200mm, chróm/číre sklo MY009-11
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-MY009-11 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | PIRENEI |
| Rozměr | 200x21x100 mm |
| Délka | 200 mm |
| Šířka | 200 mm |
| Výška | 21 mm |
| Hloubka | 100 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Sklo, Slitina |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Polička |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.7760 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913976797 |
| Farba doplnku | chrom |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
Držiak sklenenej poličky 8mm, čierna mat MY009B
expedícia do 8 dní40,91 €
Pri platbe vopred iba 39,00 €
X-ROUND E sklenená polička 300x130mm, chróm (104122042) XR601
expedícia do 8 dní30,96 €
Pri platbe vopred iba 29,00 €


