Sklenená polica 500mm, čierna/mliečne sklo MY009B-03
Sklenená polica 500mm, čierna/mliečne sklo MY009B-03
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-MY009B-03 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | PIRENEI |
| Rozměr | 500x21x100 mm |
| Délka | 500 mm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 21 mm |
| Hloubka | 100 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Sklo, Slitina |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Polička |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 1.4560 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913974748 |
| Farba doplnku | černá |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
334,08 €
Pri platbe vopred iba 317,00 €
THALIE 60 nábytkové umývadlo 60x46 cm TH11060
expedícia do 8 dní106,38 €
Pri platbe vopred iba 101,00 €
WALDORF keramické umývadlo 60x55cm, čierna mat 4140K7
expedícia do 8 dní526,21 €
Pri platbe vopred iba 499,00 €


