Sklenená polica 500mm, čierna/mliečne sklo
Sklenená polica 500mm, čierna/mliečne sklo
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-22481-02 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 500x8x100 mm |
| Délka | 500 mm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 8 mm |
| Hloubka | 100 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Mosaz, Sklo |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Polička |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 1.1200 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913956249 |
.
| Farba doplnku | černá |
Mohlo by vás zaujímať
Držiak sklenenej poličky 8mm, čierna mat MY009B
expedícia do 8 dní40,91 €
Pri platbe vopred iba 39,00 €
X-SQUARE sklenená polica 800mm, chróm / číre sklo XQ009-17
expedícia do 8 dní50,36 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
ABELINE polica rockstone 800mm, 2x otvor, biela mat AB802-0101
expedícia do 8 dní98,19 €
Pri platbe vopred iba 93,00 €

