Sklenená polica 600mm, čierna/mliečne sklo
Sklenená polica 600mm, čierna/mliečne sklo
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-22482-02 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 600x8x100 mm |
| Délka | 600 mm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 8 mm |
| Hloubka | 100 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Mosaz, Sklo |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Polička |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 1.2400 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913956256 |
.
| Farba doplnku | černá |
Mohlo by vás zaujímať
X-ROUND sklenená polica 900mm, chróm/číre sklo XR009-18
expedícia do 8 dní54,88 €
Pri platbe vopred iba 51,00 €
X-ROUND BLACK sklenená polička, 600 mm, čierna XR609B
expedícia do 8 dní45,18 €
Pri platbe vopred iba 43,00 €

