Sklenená polica 700mm, chróm/číre sklo
Sklenená polica 700mm, chróm/číre sklo
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-23483-01 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 700x8x100 mm |
| Délka | 700 mm |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 8 mm |
| Hloubka | 100 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz, Sklo |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Polička |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.9700 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913956201 |
.
| Farba doplnku | chrom |
Mohlo by vás zaujímať
Vaňová zástena Mexen Lunar 2-krídla pravá 110 x 150 cm, priehľadná, strieborná - 897-110-100-95-00-P
expedícia do 10 dní265,25 €
Mexen Fox 2-krídla vaňová zástena posuvná 85 x 150 cm, mráz, čierna - 891-085-002-70-30
expedícia do 10 dní181,34 €
Mexen Velar Duo vaňová zástena, 180x150, transp., chróm 896-180-000-02-01
expedícia do 10 dní481,83 €

