Sklenená polica 700mm, čierna/číre sklo
Sklenená polica 700mm, čierna/číre sklo
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-23483-02 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 700x8x100 mm |
| Délka | 700 mm |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 8 mm |
| Hloubka | 100 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Mosaz, Sklo |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Polička |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.9700 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913956331 |
.
| Farba doplnku | černá |
Mohlo by vás zaujímať
Sklenená polica 800mm, chróm/mliečne sklo MY009-06
expedícia do 8 dní56,27 €
Pri platbe vopred iba 52,00 €
ABELINE polica rockstone 800mm, biela mat AB800-0101
expedícia do 8 dní67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €

