Sklenená polica 700mm, čierna/mliečne sklo
Sklenená polica 700mm, čierna/mliečne sklo
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-22483-02 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 700x8x100 mm |
| Délka | 700 mm |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 8 mm |
| Hloubka | 100 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Mosaz, Sklo |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Polička |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 1.4500 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913956263 |
.
| Farba doplnku | černá |
Mohlo by vás zaujímať
FLORI polička 508x25x127mm, čierna mat RF016/15
na objednávku131,29 €
Pri platbe vopred iba 125,00 €
Sklenená polica 200mm, chróm/mliečne sklo MY009-01
expedícia do 8 dní48,11 €
Pri platbe vopred iba 44,00 €

