Sklenená polica 800mm, chróm/číre sklo MY009-16
Sklenená polica 800mm, chróm/číre sklo MY009-16
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-MY009-16 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | PIRENEI |
| Rozměr | 800x21x100 mm |
| Délka | 800 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 21 mm |
| Hloubka | 100 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Sklo, Slitina |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Polička |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 1.4360 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913974878 |
| Farba doplnku | chrom |
Príslušenstvo
141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €
skladom
Mohlo by vás zaujímať
Sklenená polica 700mm, čierna/číre sklo MY009B-15
expedícia do 8 dní57,27 €
Pri platbe vopred iba 53,00 €
ABELINE polica rockstone 600mm, biela mat AB600-0101
expedícia do 8 dní55,50 €
Pri platbe vopred iba 53,00 €
Sklenená polica 700mm, čierna/mliečne sklo MY009B-05
expedícia do 8 dní57,65 €
Pri platbe vopred iba 53,00 €


