Sklenená polica 900mm, chróm/číre sklo
Sklenená polica 900mm, chróm/číre sklo
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-23485-01 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 900x8x100 mm |
| Délka | 900 mm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 8 mm |
| Hloubka | 100 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz, Sklo |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Polička |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 1.2300 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913956225 |
.
| Farba doplnku | chrom |
Mohlo by vás zaujímať
X-ROUND E sklenená polička 300x130mm, chróm (104122042) XR601
expedícia do 8 dní30,96 €
Pri platbe vopred iba 29,00 €
ABELINE polica rockstone 500mm, biela mat AB500-0101
na objednávku48,39 €
Pri platbe vopred iba 46,00 €
Sklenená polica 600mm, čierna/číre sklo MY009B-14
expedícia do 8 dní53,15 €
Pri platbe vopred iba 49,00 €

