Sklenená polica 900mm, chróm/mliečne sklo
Sklenená polica 900mm, chróm/mliečne sklo
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-22485-01 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 900x8x100 mm |
| Délka | 900 mm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 8 mm |
| Hloubka | 100 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz, Sklo |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Polička |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 1.7200 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913956195 |
.
| Farba doplnku | chrom |
Mohlo by vás zaujímať
Sklenená polica 600mm, čierna/mliečne sklo MY009B-04
expedícia do 8 dní54,88 €
Pri platbe vopred iba 51,00 €
INSIA polička sklenená 600x50x132 mm, chróm IS015
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
X-SQUARE sklenená polica 300mm, chróm/mliečne sklo XQ009-03
expedícia do 8 dní42,73 €
Pri platbe vopred iba 39,00 €

