Sklenená polica 900mm, čierna/mliečne sklo
Sklenená polica 900mm, čierna/mliečne sklo
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-22485-02 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 900x8x100 mm |
| Délka | 900 mm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 8 mm |
| Hloubka | 100 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Mosaz, Sklo |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Polička |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 1.7200 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913956294 |
.
| Farba doplnku | černá |
Mohlo by vás zaujímať
Sklenená polica 600mm, chróm/mliečne sklo MY009-04
expedícia do 8 dní51,40 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
X-ROUND sklenená polica 800mm, chróm/mliečne sklo XR009-07
expedícia do 8 dní46,53 €
Pri platbe vopred iba 43,00 €

