SLICE sušiak osušky, 520x790mm, čierna mat SN883
SLICE sušiak osušky, 520x790mm, čierna mat SN883
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SN883 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Otočenie o 180° - pravý alebo ľavý variant
- Montážna sada súčasťou balenia
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 520x790x90 mm |
| Šírka | 520 mm |
| Výška | 790 mm |
| Hĺbka | 90 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držiak uterákov: viacramenný |
| Inštalácia | Nástenné |
| Hmotnosť / ks | 5.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913880711 |
| Taric | 73269098 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba radiátora | černá |
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Mist vaňová zástena 2-krídla ľavá 100 x 150 cm, priehľadná, čierna - 8A9-100-002-70-00-L
expedícia do 10 dní197,32 €
Mexen Lunar L vaňová zástena s 2 krídlami pravá 100 x 150 cm, priehľadná, chróm - 897L-100-100-01-00-P
expedícia do 10 dní253,25 €
Mexen Lunar L 2dielna pravá vaňová zástena 100 x 150 cm, priehľadná, ružové zlato - 897L-100-100-60-00-P
expedícia do 10 dní265,03 €


