SLIM keramické dvojumývadlo 150x46cm, nábytkové 1601-150
SLIM keramické dvojumývadlo 150x46cm, nábytkové 1601-150
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-1601-150 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 151x46 cm |
| Šírka | 1510 mm |
| Hĺbka | 460 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Do nábytku |
| Typ umývadla | Dvojumývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 2 otvory |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 36.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913838729 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, veľká zátka, hr.10-55mm, čierna CV1002B
expedícia do 8 dní22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Sprchovací kút Mexen Mist-H L Duo s pravými pántami 95 x 100 cm, priehľadný, čierny - 8A5L-095L-100P-70-00
expedícia do 10 dní530,07 €
Mexen Mist-F Duo skladací sprchovací kút pravý 95 x 100 cm, priehľadný, čierny - 8A6-095L-100P-70-00
expedícia do 10 dní515,36 €
Mexen Mist-F Duo skladací sprchovací kút pravý 95 x 100 cm, čierny rošt, čierna - 8A6-095L-100P-70-77
expedícia do 10 dní533,03 €


