SLIM keramické umývadlo 90x46cm, nábytkové 1601-90
SLIM keramické umývadlo 90x46cm, nábytkové 1601-90
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-1601-90 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 90x46 cm |
| Šírka | 900 mm |
| Hĺbka | 460 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Do nábytku |
| Typ umývadla | Nábytkové umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 22.9100 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913808159 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
PANEDA umývadlová skrinka 89,5x55x45,2cm, biela PN290
expedícia do 8 dní213,09 €
Pri platbe vopred iba 203,00 €
Podobný tovar
MARIA umývadlo 90x46cm, liaty mramor, biela MA090
expedícia do 8 dní230,91 €
Pri platbe vopred iba 219,00 €
Mohlo by vás zaujímať


