SLIM nástenná hlavová sprcha s kaskádou, 250x550mm, nerez lesk MS747 59375
SLIM nástenná hlavová sprcha s kaskádou, 250x550mm, nerez lesk MS747 59375
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-MS747 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 250 mm |
| Hloubka | 550 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | 2 cesty |
| Funkce sprchy | Déšť, Kaskáda |
| Ostatní | AntiCalc |
| Hmotnost / ks | 4.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913111594 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | chrom |
Mohlo by vás zaujímať
RAV MORAVA Batéria sprchová - stará mosadz MK580.5SM
na objednávku130,28 €
Pri platbe vopred iba 117,00 €
ANTEA nástenná sprchová batéria, chróm / zlato 3862
expedícia do 8 dní117,05 €
Pri platbe vopred iba 111,00 €
RAV SLEZÁK MORAVA Batéria sprchová - biela MK180.0B
expedícia do 8 dní79,85 €
Pri platbe vopred iba 72,00 €

