SLIM RIVER nerezový podlahový žľab s roštom, L-400-1000, DN50 RV100
SLIM RIVER nerezový podlahový žľab s roštom, L-400-1000, DN50 RV100
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-RV100 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Rozměr | 100x4,5x7,5 cm |
| Délka | 1000 mm |
| Šířka | 45 mm |
| Výška | 75 mm |
| Barva | Nerez |
| Materiál | Nerez |
| Instalace | Ke stěně - rošt, Do prostoru - rošt |
| Průměr odpadu | 50 mm |
| Délka sprchového kanálku od | 400 mm |
| Délka sprchového kanálku do | 1000 mm |
| Hmotnost / ks | 5.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913887499 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba doplnku | nerez |
Príslušenstvo
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Nerezová lišta na vyspádovanie, pravá, výška 12 mm, dĺžka 1000 mm SPD12-P
expedícia do 8 dní25,61 €
Pri platbe vopred iba 24,00 €
Nerezová lišta na vyspádovanie, ľavá, výška 12 mm, dĺžka 1000 mm SPD12-L
expedícia do 8 dní25,61 €
Pri platbe vopred iba 24,00 €
Nerezová lišta na vyspádovanie, pravá, výška 10 mm, dĺžka 1000 mm SPD10-P
expedícia do 8 dní25,61 €
Pri platbe vopred iba 24,00 €
Mohlo by vás zaujímať
LATUS VIII umývadlová skrinka 51x50x28cm, biela (LT080) LT080-3030
expedícia do 8 dní158,68 €
Pri platbe vopred iba 151,00 €
Kúpeľňová skrinka s umývadlom Naturel Verona 60x50x45, 5 cm biela mat VERONA60BMU4
expedícia do 4 dní297,57 €
Kúpeľňová skrinka s umývadlom Roca Optica 59x58x45, 5 cm svetlý dub OPT602ZJ
expedícia do 4 dní388,34 €


